foto's van de week ::


Aswoensdagviering 2018
 


 

 
 contact ::

H. CORNELIUS  LIMMEN        
Dusseldorperweg 74,            
1906 AL Limmen. 
Pastor J. H. Olling   
Tel: 072-5051275
E-mail:

Administratie
administratie@corneliuskerk-limmen.nl

Bestuur
bestuur@corneliuskerk-limmen.nl

Kerkhofzaken
kerkhofzaken@corneliuskerk-limmen.nl

Limmertoren
limmertoren@corneliuskerk-limmen.nl

Misintenties
misintenties@corneliuskerk-limmen.nl

Pastor
pastor@corneliuskerk-limmen.nl

Penningmeester
penningmeester@corneliuskerk-limmen.nl

Vastgoed
vastgoed@corneliuskerk-limmen.nl

Het Parochiecentrum in de pastorie          
is geopend op vrijdag
van 14.00 - 16.00 uur,
tel. 072-5053793.
_______________________________________
 


  Pastor Johan Olling
 - voor pastorale zaken
                    pastor@corneliuskerk-limmen.nl

________________________________________

 Vieringen in het weekend:
 
Zaterdagavond   19.00 uur
 Zondagmorgen   10.00 uur
 

 
     Laatste Cornelius nieuws ::


 'Dubbele Weekagenda'  
----------------------------------------

Als u de wekelijkse Nieuwsbrief van  de Corneliusparochie
en  pastor Olling  wilt ontvangen meldt  u dan aan bij
pastor@corneliuskerk-limmen.nl

 -----------------------------------------------------------------------------



Het hongerdoek voor de komende 40-dagentijd zal komende zondag
centraal staan in de regio-viering om 10.00 uur in de
Adelbertuskerk van Egmond Binnen. Welkom allemaal.
 (Er zijn komend weekend geen vieringen in de Corneliuskerk)



Vanaf de 2e zondag van de 40-dagentijd op weg naar
Pasen zal het hongerdoek ons inspireren tijdens de
meditatieve vieringen  op de zaterdagavonden om 19.00 uur.




Komende zondag 18 februari om 10.00 uur zijn we allemaal
welkom in de Adelbertuskerk van Egmond Binnen



Ook de batiks uit Burkina Faso hangen weer in onze kerk.
Sinds Yvonne Zomerdijk (voorzitter van de WOL)
ze onthuld heeft,hangen ze tijdens de 40-dagentijd
naast onze traditionele kruiswegstaties.
 

   Op de Pedalen ::





Pastorale  woord deze week 

Een Askruisje:
een merkteken of een aanmoediging goede
keuzes te maken in het leven.